Hakkımızda

Hukuk Büromuz 2015 Yılında Avukat Mustafa TOPRAK tarafından kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden beri,  müvekkillerimize verdiğimiz hizmet ve hukuksal danışmanlık sürdürmekteyiz.

Faaliyet konularımızı çoğunluk olarak  İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul, Miras, Aile ve Boşanma Hukuku, Ceza Davaları , İcra ve İflas Hukuku /Takipleri ve  Şirketlere Danışmanlık, oluşturmaktadır. Büro olarak, Müvekkillerimizin hukuki uyuşmazlıklarında titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Hukuk Bürosu olarak amacımız; her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını her derecede yargı ve kişi ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Bu amaçla, Hukuk Büromuz hukuki bilgi ve tecrübelerini adalet hizmetine ve müvekkillerimizin yararlanmasına tahsis eder.

Prensiplerimiz

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen Toprak Hukuk Bürosu,müvekkillerinin sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüdür.

Misyonumuz müvekkillerimizin kendilerini titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Bu çerçevede müvekkillerimiz, faaliyetleri ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilgili tüm hukuki konularda tarafımızca bilgilendirilmekte, gerekli olduğu takdirde olası hukuki risklere karşı önceden uyarılmakta ve kendilerine gereken her aşamada “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla hukuki yardım sağlanmaktadır.